Lenka Kulhánková

Mým snem bylo stát se knihovnicí a setkávat se s lidmi. Mám dvě děti, které od dětství vedu ke sportu. Při mateřské dovolené jsem brigádně pracovala v obchodě. Mezi mé záliby patří plavání, jízda na kole, sjezdové lyžování. Mým hlavním koníčkem jsou knihy. Práci recepční v Baby Marině mám ráda, protože se zde setkávám s lidmi a hlavně s dětmi, které jsou radostnou součástí mého života. Tato práce mě velice baví a každý den se těším na nové zážitky s dětmi a klienty.

Ladislava Roztočilová

Mezi mé koníčky patří plavání, jízda na kole, cestování nejen po zdejších krajích a zvířata. Ze sportovních aktivit je nejoblíbenější jóga. Mám dvě děti, které jsou nedílnou součástí mého života. Proto jsem šťastná, že mojí náplní v Baby Marině je také hlídání dětí. Ráda poznávám nové lidi, a proto příležitost potkávat se s mnoha lidmi a navazovat nová přátelství při mé práci, mě  velice těší a baví.

Jana Cihlářová

Jsem instruktorka plavání dětí v kojeneckém, batolecím a předškolním věku, instruktorka plavání starších dětí a dospělých a trenérka III. třídy plavání. V minulosti jsem se také věnovala cvičení dětí a dospělých. Jsem trenérka III. třídy všeobecné a rytmické gymnastiky (cvičení s dětmi, aerobik).

Sportu se věnuji téměř celý život. Rodiče mě k němu vedli již od malička, a tak i já vedu své tři syny ke sportu od útlého věku, kteří krom jiného závodně plavou. Ve volném čase se věnuji převážně sportovním aktivitám, hraji závodně volejbal, rekreačně plavu, hraji badminton, squash a v zimě mám ráda běžecké i sjezdové lyžování. Kromě sportu patří k mým zálibám šití, tvoření dekorací a design.

Plavání se věnuji již od roku 2001. To, že můžu předávat své zkušenosti nejen dětem, ale i rodičům „malých plavců“, mě velice těší. Je to pro mne velká odměna, když vidím malého plaváčka od narození, jak mi vyrůstá doslova pod rukama a stává se z něho osobnost a zároveň i plavec. Tuto zkušenost mám se svými syny a jsem za ni moc ráda, a proto mě těší, že si tento silný zážitek mohu stále připomínat při lekcích strávených s dětmi v bazénu.

 

Katka Hrmová

Sport mě provází celý život. Přesto, že mne v něm rodiče v době materialismu a víkendových chat příliš nepodporovali, našla jsem si k němu cestu. Byla dlouhá a vedla až přes Nový Zéland, marketing, reklamu a produkci, ale teď jsem tady. Připravena naučit vaše ratolesti lásce k vodě. Vodu miluji ve všech formách – lyže, snowboard, plavání, brusle. Mám dvě dcery a obě jsou, jak se říká, ve vodě jako doma. Plavání s dětmi se věnuji od roku 2007.

Jsem instruktorka dětského a kojeneckého plavání, instruktorka plavání pro děti a dospělé a trenérka III. třídy plavání.

Co mě přimělo začít pracovat jako instruktorka kojeneckého a dětského plavání? Snaha o zdravý životní styl, láska k pohybu a sportu a především láska k dětem. Smysluplnost práce, kdy se mi vložená energie vrací formou dětského úsměvu, rozzářených dětských očí a pokroku v jejich dovednostech. Tato práce je pro mě velmi důležitá, osobní a naplňuje velkou část mého života.

 

Nikola Červenková

Jsem komunikativní a společenská, pocházím z velké rodiny, tudíž jsem i já chtěla mít velkou rodinu, a proto jsem se s hrdostí stala trojnásobnou maminkou. Se všemi dětmi jsem chodila na kojenecké plavání už od miminka a také je to znát, vodu milují tak jako já.

Od malička jsem byla vedená ke sportu a šla jsem na základní sportovní školu, kterou jsem při každé příležitosti reprezentovala. Hrála jsem závodně tři roky volejbal. Poté jsem vystudovala obor Kadeřnice. Rodiče byli velice sportovně založeni, závodní plavání, volejbal, aerobic, gymnastika,atletika a já šla v jejich cestách.
Ale pořád jsem si nesplnila svůj sen až teď a to je práce s dětmi, a proto jsem se stala instruktorkou dětského a kojeneckého plavání. Je to práce, která mě naplňuje jak psychicky, tak fyzicky. Baví mě, stávat se součástí jejich učení a vidět jak plaváčci pod mým vedením dělají neuvěřitelné pokroky. Děti miluji a život bez nich si nedokážu představit.