Lenka Kulhánková – recepční

Mým snem bylo stát se knihovnicí a setkávat se s lidmi. Mám dvě děti, které od dětství vedu ke sportu. Při mateřské dovolené jsem brigádně pracovala v obchodě. Mezi mé záliby patří plavání, jízda na kole, sjezdové lyžování. Mým hlavním koníčkem jsou knihy. Práci recepční v Baby Marině mám ráda, protože se zde setkávám s lidmi a hlavně s dětmi, které jsou radostnou součástí mého života. Tato práce mě velice baví a každý den se těším na nové zážitky s dětmi a klienty.

 

Jana Cihlářová – lektorka, trenérka plavecké školy

 

Jsem instruktorka plavání dětí v kojeneckém, batolecím a předškolním věku, instruktorka plavání starších dětí a dospělých a trenérka III. třídy plavání. V minulosti jsem se také věnovala cvičení dětí a dospělých. Jsem trenérka III. třídy všeobecné a rytmické gymnastiky (cvičení s dětmi, aerobik).

 

Sportu se věnuji téměř celý život. Rodiče mě k němu vedli již od malička, a tak i já vedu své tři syny ke sportu od útlého věku, kteří krom jiného závodně plavou. Ve volném čase se věnuji převážně sportovním aktivitám, hraji závodně volejbal, rekreačně plavu, hraji badminton, squash a v zimě mám ráda běžecké i sjezdové lyžování. Kromě sportu patří k mým zálibám šití, tvoření dekorací a design.

 

Plavání se věnuji již od roku 2001. To, že můžu předávat své zkušenosti nejen dětem, ale i rodičům „malých plavců“, mě velice těší. Je to pro mne velká odměna, když vidím malého plaváčka od narození, jak mi vyrůstá doslova pod rukama a stává se z něho osobnost a zároveň i plavec. Tuto zkušenost mám se svými syny a jsem za ni moc ráda, a proto mě těší, že si tento silný zážitek mohu stále připomínat při lekcích strávených s dětmi v bazénu.

 

 

 

Nikola Červenková – lektorka, vaničkování

Jsem komunikativní a společenská, pocházím z velké rodiny, tudíž jsem i já chtěla mít velkou rodinu, a proto jsem se s hrdostí stala trojnásobnou maminkou. Se všemi dětmi jsem chodila na kojenecké plavání už od miminka a také je to znát, vodu milují tak jako já.

Od malička jsem byla vedená ke sportu a šla jsem na základní sportovní školu, kterou jsem při každé příležitosti reprezentovala. Hrála jsem závodně tři roky volejbal. Poté jsem vystudovala obor Kadeřnice. Rodiče byli velice sportovně založeni, závodní plavání, volejbal, aerobic, gymnastika,atletika a já šla v jejich cestách.
Ale pořád jsem si nesplnila svůj sen až teď a to je práce s dětmi, a proto jsem se stala instruktorkou dětského a kojeneckého plavání. Je to práce, která mě naplňuje jak psychicky, tak fyzicky. Baví mě, stávat se součástí jejich učení a vidět jak plaváčci pod mým vedením dělají neuvěřitelné pokroky. Děti miluji a život bez nich si nedokážu představit.

 

 

 

Lucie Christou – lektorka, individuální lekce

 

I sny se plní. Přála jsem si velkou rodinu a bylo mi přáno. Doma mám čtyři kluky. Po studiu veřejnoprávní akademie jsem pracovala v televizi a poté v bance. Při mateřské dovolené jsem si rovnala priority a hledala novu cestu. Sama jsem s dětmi navštěvovala od narození kojenecké plavání a dále pokračovala až do jejich školního věku. Když jsem viděla jak jsou děti spokojené a těší se na další plavání byla jsem šťastná i já. Chtěla jsem se více vzdělávat v tomto oboru, proto jsem se rozhodla stát se instruktorkou dětského plavání. Vzhledem k tomu, že bydlíme přímo u Berounky jsem přesvědčena, že je dobré, aby kluci neznali vodu jen jako radost, ale zároveň jí respektovali. Vodní prostředí je nedílnou součástí života a je dobré, aby všichni s tímto prostředím byli seznámeni. Mezi mé záliby patří plavání, čtení, jóga, kolo, zahrada a v neposlední řadě děti.

 

Renata Klimešová – lektorka

Jsem učitelkou na druhém stupni základní školy. Děti miluji a ráda s nimi pracuji. Od mala jsem, chtěla být učitelkou, cesta k tomuto povolání ale byla klikatá. Vystudovala jsem střední zdravotnickou školu a poté VŠCHT, pracovala jsem ve výzkumu a vývoji a až po narození mých dětí jsem se dostala na základní školu, kde nyní pracuji. Celou dobu jsem se věnovala dětem jako instruktorka cvičení. Vedla jsem cvičení rodičů s dětmi, pohybové hry mladších žáků a atletickou přípravku. Mám ráda pohyb a plavání a tyto záliby mě přivedly do Mariny jako intruktorku dětského plalvání. Plavání s dětmi miluji, je to úžasné vidět, jaké dělají obrovské pokroky.